Informacja o sklepieINSTAR Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Tarnowska 9
34-600 Limanowa
Poland

Zadzwoń do nas:
+48 728 416 149

sklep@instar.net.pl

INSTAR - Producent Narzędzi Budowlanych

INSTAR Sp. z o.o. Sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą działającą od 1994 r. Historię firmy pisze nasz rozwój i ciągłe inwestycje w segmenty związane z jakością produkcji asortymentem i systemem obsługi klientów.

Od początku istnienia stworzyliśmy najpopularniejsze grupy ręcznych narzędzi budowlanych, dbając o ich wysoką jakość i innowacyjność. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań aby nasze narzędzia produkowane ze stali nierdzewnej mogły być sygnowane znakiem "ROST FREI".

Jako producent mamy wpływ nie tylko na asortyment i jakość, ale również na cenę naszych narzędzi, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu najkorzystniejsze warunki handlowe.

Na solidną obsługę kontrahentów z Unii Europejskiej oraz Rosji, Ukrainy i Białorusi pozwoliły inwestycje zrealizowane w latach 2008-2009 , w szczególności rozbudowa zakładu produkcyjnego oraz powierzchni magazynowych.

Wypracowany przez lata profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, zapewnienie stałej współpracy, to tylko niektóre z naszych priorytetów, na które stawiamy szukając nowych partnerów handlowych.

Firma INSTAR posiada certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001, a jej dynamiczny rozwój został już trzykrotnie potwierdzony przyznaniem Gazeli Biznesu 2007, 2008 oraz 2012.

Poprzez sieć naszych stałych partnerów i współpracowników narzędzia firmy INSTAR są doskonale znane i doceniane na rynku polskim, europejskim i światowym.